Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wilczewski

W dniu 23.04.2016 r., w Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej OYAMA Karate w Kumite. W konkurencjach Lekki Kontakt i Semi-knockdown wystartowało aż 257 zawodniczek i zawodników z 19 klubów OYAMA PFK i 1 stowarzyszenia Kyokushin Matsushima (Kraków Oyama, Kraków Koyama, Kraków KAS, Białystok, Lubliniec, Turek, Łódź, Radom, Rzeszów, Lublin, Szydłowiec, Tarnobrzeg, Darłowo, Warszawa, Legionowo, Katowice Goliat, Oświęcim, Jelenia Góra, Piotrków Trybunalski i Kozienice).

Mistrzostwa zorganizował Nadwiślański Klub Sportów Walki Wulkan na czele z Sensei Andrzejem Suwałą 3 dan (Kozienice), pod patronatem OYAMA Polskiej Federacji Karate i Burmistrza Miasta Pionki, Pana Romualda Zawodnika.

Lubliniecki Klub Oyama Karate reprezentowali: Roksana Kauder, Marcin Gałka, Filip Rzymowski, Dominik Monkos, Wiktoria Kubacka i Kamil Kiciński. Dla naszych zawodników był to kolejny sprawdzian, po Mistrzostwach Polski Południowej, który odbyli przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Rzeszowie. Bardzo dobrze zaprezentowali się w lekkim kontakcie Wiktoria Kubacka oraz Kamil Kiciński, którzy wygrali wszystkie pojedynki w swoich kategoriach zajmując I miejsca. Równie dobrze poradzili sobie juniorzy młodsi Dominik oraz Filip zajmując III miejsca. Tym razem w konkurencji semi - knockdown Roksana i Marcin po bardzo dobrych walkach w dogrywkach ulegli późniejszym zwycięzcom kategorii.

Wyniki naszych zawodników:

Kat. Młodziczki -30 kg:
1 miejsce- Wiktoria Kubacka, Lubliniec
2 miejsce- Martyna Skrzypczak, Kozienice
3 miejsce- Aleksandra Piotrowicz, Lublin

Kat. Juniorzy młodsi – 45 kg:
1 miejsce-Krzysztof Stępień, Radom
2 miejsce-Jakub Lebioda, Radom
3 miejsce- Filip Rzymowski, Lubliniec

Kat. Juniorzy młodsi – 55 kg:
1 miejsce- Kamil Kiciński, Lubliniec
2 miejsce- Łukasz Janeczek, Tarnobrzeg
3 miejsce- Mikołaj Jabłoński, Łódź

Kat. Juniorzy młodsi – 60 kg:
1 miejsce- Stanisław Barycki, Kraków Koyama
2 miejsce- Michał Traczyk, Legionowo
3 miejsce- Dominik Monkos, Lubliniec

Galeria zdjęć na naszej stronie

Galeria zdjęć na oyama-foto.pl

Udostępnij

Galeria