Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

tarnow 2019s

30 marca 2019 w Tarnowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Południowego OYAMA PFK w Kumite, których organizatorem był Tarnowski Klub Sportowy Oyama Karate na czele z Sensei Dariuszem Hachajem 4 dan. W konkurencjach LEKKI KONTAKT oraz SEMI-KNOCKDOWN wystartowało 211 zawodników z 17 klubów Karate, w tym 11 przedstawicieli Lublinieckiego Klubu Oyama Karate. Sędzią Głównym zawodów był Shihan Paweł Pajdak (Sosnowiec), jednym z arbitrów maty Shihan Bogusław Plewka, a jednym z sędziów bocznych sensei Sebastian Zawada. W imieniu OYAMA Polskiej Federacji Karate zawody otworzył Hanshi Jan Dyduch 8 dan.
Wśród 11 naszych zawodników było 2 juniorów starszych (Kamil Kiciński i Ziemowit Zając), 2 juniorów (Wiktoria Kubacka i Jakub Ball), 4 juniorów młodszych (Emilia Bury, Filip Halicki, Jeremi Radliński, Wojciech Jasiewicz) 2 młodzików (Michał Zyśko i Jakub Szulc) oraz w najmłodszej kategorii dziecko Alicja Rzymowska. Zawodnikami opiekowali się sensei Jolanta Karaszewska, sensei Anna Kołodziej – Plewka oraz sempai Filip Rzymowski.
Wszyscy zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Był to ostatni sprawdzian przed nadchodzącymi Mistrzostwami Polski które już w sobotę rozpoczną się w Krakowie. 
Wyniki

Konkurencja SEMI-KNOCKDOWN

2 miejsce – Kamil Kiciński (Junior starszy, 16 – 18 lat)
kat. do 65 kg.

2 miejsce – Ziemowit Zając (Junior starszy, 16 – 18 lat)
kat. powyżej 80 kg.

2 miejsce – Wiktoria Kubacka (Juniorka, 14 – 16 lat)
kat. do 50 kg.

2 miejsce – Jakub Ball (Junior, 14 – 16 lat)
kat. powyżej 70 kg.

Konkurencja LEKKI KONTAKT

1 miejsce – Alicja Rzymowska (dziecko 8 – 10 lat)
kat. powyżej 35 kg

2 miejsce - Emilia Bury ( Juniorka młodsza 12 – 14 lat)
Kat. do 50 kg

2 miejsce – Jeremi Radliński (Junior młodszy 12 – 14 lat)
kat. do 50 kg

2 miejsce – Wojciech Jasiewicz (Junior młodszy 12 – 14 lat)
kat. do 55 kg

Michał Zyśko, Filip Halicki i Jakub Szulc zajęli miejsca 5 – 8.

Serdecznie gratulujemy udanego występu, OSU!

Galeria zdjęć z zawodów.

Udostępnij

Galeria