Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

3 października 2015 roku w Otwocku po raz pierwszy w turnieju Master Cup w formule kick light wystąpili kickboxerzy Lublinieckiego Klubu Oyama Karate w składzie: Mariusz Kruk, Adam Stańczykiewicz i Daniel Sojka.

Walki odbywały się na dwóch matach, na których rywalizowało około 180 zawodników z kilkudziesięciu klubów z różnych części kraju. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 2 medale (złoty i brązowy). Adam Stańczykiewicz stoczył trzy zwycięskie pojedynki deklasując bardziej doświadczonych rywali. Mariusz Kruk po wyrównanej walce uległ zwycięscy swojej kategorii, a Daniel Sojka po dobrej walce zakończył swoją rywalizacje w ćwierćfinałach.

Wyniki naszych zawodników:

1 miejsce w kat. -69kg Adam Stańczykiewicz

3 miejsce w kat.-89kg Mariusz Kruk

Zawodnikom gratulujemy, a wszystkich chętnych chcących swój nadmiar energii spożytkować na treningach, a z czasem może podczas zawodów zapraszamy do wspólnego trenowania.

Udostępnij

Galeria