Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

oyama

W dniu dzisiejszym na Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Lublińcu odbyła się kolejna edycja Mikołajkowej Olimpiady Oyama Karate.

W zawodach wzięło udział blisko 70 uczestników, którzy zostali podzieleni na 10 kategorii, z uwzględnieniem stopnia kyu i wieku. W każdej z kategorii wyłoniono 3 najlepszych zawodników, którzy otrzymali puchary za zajęcie I, II i III miejsca. Ponadto każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medal, a gość specjalny, Św. Mikołaj wręczył każdemu paczkę ze słodyczami.

Impreza była też okazją do wręczenia Pucharów dla najlepszych zawodników Lublinieckiego Klubu Oyama Karate za 2017 rok. I tak tytuł najlepszej zawodniczki w konkurencji lekki kontakt otrzymała Wiktoria Kubacka, a najlepszy zawodnik w tej kategorii to Filip Rzymowski. Z kolei Kamil Kiciński otrzymał tytuł najlepszego zawodnika w kategorii semi-knockdown.

Wszystkim uczestnikom, rodzicom oraz kibicom dziękujemy za wspaniałą atmosferę i gorący doping.

Pełna galeria zdjęć.

OSU!!!

Udostępnij

Galeria