Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

oyama

Kolejna, XIII już edycja naszego letniego obozu odbyła się, po raz pierwszy, w Ośrodku Rekreacyjno - Wypoczynkowym Posejdon w Łazach. Miejsce to ma świetne położenie, wyposażenie, warunki do treningu i czynnego odpoczynku (100 m od morza, salka z lustrami, basen, boiska do koszykówki, siatkówki plażowej, piłki nożnej itd.) oraz dobre jedzenie.

W obozie łącznie udział wzięło blisko 60 osób. Obóz miał charakter sportowo - wypoczynkowy, starsze stopnie przygotowywały się do egzaminu mistrzowskiego na czarne pasy (10-2016r.) a młodsi szkolili się z zakresu technik obowiązujących na ich stopnie szkoleniowe. Treningi odbywały się wg grup wiekowych i zaawansowania - od 2 do nawet 4 jednostek dziennie. Dzień obozowy rozpoczynał się tradycyjnym rozruchem. Dla starszych uczestników obozu był to przeważnie kilkukilometrowy bieg ciągły brzegiem morza, dla młodszych ćwiczenia ogólnorozwojowe. W ciągu dnia odbywały się jeszcze dwa treningi. Po południu trening technik na sali lub na plaży oraz wieczorny trening przed ośrodkiem podczas którego wszyscy mieli okazję poznać nowe kata oraz doskonalić, te które już znali. Oprócz treningów Oyama karate najstarsza grupa miała okazję przetrenować podstawy technik kickboxingu. Założony program został w całości zrealizowany.

Czas pomiędzy treningami wypełniały naszym obozowiczom gry i zabawy, plażowanie, kąpiele w basenie na ternie ośrodka, wycieczki: do parku linowego i parku wodnego w Koszalinie, olimpiada obozowa i inne. Nie zabrakło również atrakcji w postaci ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz treningu nocnego. Na zakończenie obozu tradycyjnie odbył się egzamin na kolejne stopnie kyu.

Ostatniego wieczoru odbył się tradycyjny chrzest na nowych uczestników obozu oraz wspólna zabawa na sayonarze.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników obozu oraz dla kadry za duże zaangażowanie i ogrom wykonanej pracy. OSU!

Galeria zdjęć z obozu

Udostępnij

Galeria