Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wilczewski

Podczas Mistrzostw Polski Południowej seniorów w formule kick-light zorganizowanego w miejscowości Krzywaczka 12.03.2016r. Nasz zawodnik Mariusz KRUK kategoria – 84 kg po pięknej walce zrewanżował się bardziej utytułowanemu zawodnikowi z poprzednich zawodów wygrywając jednogłośnie na punkty i zdobywając brązowy medal. Adam STAŃCZYKIEWICZ kategoria – 69 kg po dobrych technicznie walkach odpadł w eliminacjach zajmując szóste miejsce. Zawodnicy sekcji kickboxingu naszego klubu startując w zawodach coraz wyższej rangi przygotowują się do startu w najcięższej formule kickboxingu jaką jest K – 1.

Udostępnij

Galeria