Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

W dniach 11-23 sierpnia 2015 r. Lubliniecki Klub Oyama Karate zorganizował XII już obóz sportowo rekreacyjny w Ośrodku Wypoczynkowym Podczele II w Kołobrzegu. W obozie udział wzięło 38 uczestników.

W części sportowej został zrealizowany ambitny program szkoleniowy, na który składała się nauka nowego materiału, treningi na plaży, na basenie, w wodzie po szyję, treningi na hali sportowej i kata w plenerze. Część sportowa została zakończona egzaminem na stopnie szkoleniowe kyu.

W części rekreacyjnej obozowicze nie mogli narzekać na nudę oprócz codziennego plażowania, gry w piłkę nożna (o worek słodyczy ;-) ), siatkówkę plażową i strzelania z łuku do celu mogli spróbować bodyboardingu (siostra surfingu, łatwiejsza forma łapania fali) a morze w tym roku wyjątkowo sprzyjało tej dyscyplinie sportu.

Obozowicze odwiedzili również kilka razy Kołobrzeg, gdzie odbyli rejs statkiem po wzburzonym morzu, bawili się i relaksowali w Aqua Parku Milenium, a także zmierzyli się ze swoimi słabościami na trasach parku linowego, co dla niektórych okazało się nie lada wyzwaniem. W przedostatnim dniu pobytu dzięki Sempai Grzegorzowi wszyscy uczestnicy obozu mogli bawić się w wesołym miasteczku w Dźwirzynie.

Obóz zakończył się tradycyjnie sayonarą, na którą uczestnicy podzieleni na grupy przygotowali programy artystyczne podsumowujące obóz.

W imieniu kadry obozu wszystkim obozowiczom dziękujemy za fantastyczną atmosferę, ciężką pracę i wzorową postawę, OSU!!!

Galeria zdjęć z obozu

Udostępnij

Galeria