Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

2013-10-09

puchar-polski-plakat-smallWielkimi krokami zbliża się jedna z najbardziej prestiżowych imprez sportowych w Lublińcu w 2013 roku, a mianowicie Puchar Polski Oyama Karate. Już 23 i 24 listopada w nowo wybudowanej hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu odbędzie się impreza, której organizatorem będzie nasz Lubliniecki Klub Oyama Karate.

Współorganizatorem imprezy jest burmistrz miasta Lublińca Pan Edward Maniura, a jej honorowym gościem będzie ambasador Japonii w Polsce Makoto Yamanaka.

Nasze miasto odwiedzi około 400 najlepszych juniorów i seniorów z 40 klubów z całego kraju, którzy walczyć będą w formule knock down. Wśród startujących będzie wielu aktualnych mistrzów Polski, Europy i Świata, medalistów największych zawodów karate. Zadbaliśmy o profesjonalną oprawę nagłośnieniową i oświetleniową. Oprócz walk podziwiać będzie można testy tameshiwari (rozbijania przedmiotów) i pokazy sztuk walki.

Już teraz serdecznie zapraszamy i liczymy gorąco na Wasz doping!!! Wstęp na widownię wolny.

Oficjalne otwarcie zawodów nastąpi w sobotę 23.11.2013 r. o godz.16.00.

Wkrótce zamieścimy następne informacje związane z imprezą.

 

Udostępnij

Galeria