Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

oyama

14 grudnia odbyła się kolejna sesja egzaminacyjna w Klubie. Do kolejnych egzaminów przystąpiło kilkadziesiąt osób biorących udział w zajęciach.
15 grudnia na Sali SP nr 1 odbyła się kolejna Mikołajowa Olimpiada. Dzieci, gorąco dopingowane przez rodziców, w zależności od stopnia zaawansowania wykonywały: techniki podstawowe, tor sprawnościowy, Kata, kombinacje na tarczach oraz walki. W zawodach wzięło udział blisko 70 uczestników, którzy zostali podzieleni na 10 kategorii, z uwzględnieniem stopnia kyu i wieku. W każdej z kategorii wyłoniono 3 najlepszych zawodników, którzy otrzymali puchary za zajęcie I, II i III miejsca. Ponadto każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom a gość specjalny, Św. Mikołaj wręczył każdemu paczkę ze słodyczami.
Wszystkim klubowiczom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowaniu imprezy, uczestnikom, rodzicom oraz kibicom dziękujemy za wspaniałą atmosferę i gorący doping.

Galeria zdjęć z Egzaminu

Galeria zdjęć z Mikołajkowej Olimpiady Oyama Karate

OSU!!!

Udostępnij

Galeria