Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

oyama

2 grudnia 2018 roku w Mysłowicach odbyła się OTWARTA ŚLĄSKA LIGA KICKBOXINGU w ramach Śląskiej Ligi Młodych Wojowników w Kickboxingu. Zawody zgromadziły zawodników z 17 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentował jeden zawodnik w kat. -69kg, w formule kick-light: Adam Stańczykiewicz. W fazie eliminacyjnej, po bardzo dobrej technicznie walce, pokonał zawodnika z Chrzanowa przed czasem, przez przewagę techniczną. W półfinale Adam spotkał się z zawodnikiem gospodarzy i po wyrównanym, stojącym na wysokim poziomie pojedynku przegrał przez wskazanie sędziego głównego, zajmując ostatecznie trzecie miejsce w swojej kategorii.

8 grudnia Adam Stańczykiewicz reprezentował nasz klub w OTWARTEJ ŚLĄSKIEJ LIDZE KICKBOXINGU w ramach 15-lecia istnienia CSiR AGATSU w Czeladzi. W zawodach wzięło udział 0k 200 zawodników z 13 klubów zrzeszonych w PZKB. W fazie eliminacyjnej Adam został rozstawiony i trafił do półfinału, gdzie spotkał się z zawodnikiem GOLD FIGHT CLUB i pokonał go jednogłośnie na punkty. W finale Adam po ciężkim pojedynku uległ zawodnikowi z Łodzi 2:1, zdobywając srebrny medal.

Gratulacje!!!

Galeria zdjęć.

OSU!!!

Udostępnij

Galeria