Strona wykorzystuje pliki cookies. Czy wyrażasz zgodę na używanie cookies? Zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

oyama

W dniu 11 marca 2017 r. w Chorzowie, w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej OYAMA PFK w Kumite, w których wystartowało 143 zawodników i zawodniczek z 17 klubów. Organizatorem był Śląski Klub Karate GOLIAT na czele z Sensei Jerzym Walaszczykiem 4 dan.

Lubliniecki Klub Oyama Karate reprezentowała w tych zawodach 10 osobowa reprezentacja w składzie: Kamil Kiciński, Diana Zyśko, Filip Rzymowski, Wiktoria Kubacka, Emilia Bury, Jeremi Radliński, Semir Hattab, Oliwer Bazan, Igor Borowiec i Wojtek Jasiewicz.

W tym samym dniu w godzinach wieczornych odbył się Puchar Polski OYAMA PFK, Memoriał Soshu Shigeru Oyamy, w którym wzięło udział 40 zawodników i zawodniczek konkurencji Knockdown z 17 klubów. Lubliniecki Klub Oyama Karate reprezentował Ireneusz Mochol, który po 3 rewelacyjnych walkach zajął ostatecznie 3 miejsce w jednej z najbardziej obsadzonych kategorii wagowych – 80 kg.
Sportowymi opiekunami naszych zawodników byli: Sensei Jolanta Karaszewska oraz Sensei Anna Kołodziej – Plewka i Sensei Sebastian Zawada, którzy równocześnie pełnili rolę sędziów. Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze zajmując punktowane miejsca.

Wyniki naszych zawodników:
Memoriał Soshu Shigeru Oyamy
Kat. – 80 kg Senior
1 Czopek Wiktor Brzeszcze
2 Rogowski Michał Bochnia
3 Mochol Ireneusz Lubliniec
4 Gwizdoń Artur Katowice "Goliat"

Mistrzostwa Polski Południowej

Kat. – 35 kg młodzik
1 Hattab Semir Lubliniec
2 Radliński Jeremi Lubliniec
3 Wilk Dawid Kraków KOYAMA
4 Stępniak Mikołaj Katowice GOLIAT

Kat. – 40 kg młodzik
1 Kromka Igor Kraków KOYAMA
2 Zwoliński Krystian Kraków-KAS
3 Tomczyk Maksymilian Kraków-KAS
4 Borowiec Igor Lubliniec
W tej samej kategorii: Wojtek Jasiewicz i Oliwer Bazan po bardzo dobrych walkach zajęli miejsca 5-8.
Kat. – 55 kg. junior młodszy
1. Gąsierkiewicz Michał Kraków-OYAMA
2. Rzymowski Filip Lubliniec
3. Grzyb Bartłomiej Kraków-OYAMA
4. Szczęsnowicz Filip Katowice GOLIAT

Kat. – 45 kg. młodzik (gala)
1 Ziarniak Zuzanna Kraków-KOYAMA
2 Bury Emilia Lubliniec

Kat. – 45 kg. Junior młodszy
1 Smolec Dominika Andrychów
2 Sołtys Wiktoria Andrychów
3 Kubacka Wiktoria Lubliniec
4 Róg Matylda Sosnowiec

Kat. – 60 kg. Junior
1 Nowak Sebastian Wieliczka
2 Ożóg Hubert Chocznia
3 Wnęk Jakub Tarnów
4 Kiciński Kamil Lubliniec

Kat. + 55 kg. Juniorki
1 Opach Magdalena Kraków-KOYAMA
2 Kozłowska Joanna Kraków-KOYAMA
3 Górak Martyna Wieliczka
4 Zyśko Diana Lubliniec

Wszystkim zawodnikom gratulujemy dobrego startu a rodzicom i kibicom licznie przybyłym na zawody dziękujemy za gorący doping. Osu!

Link do galerii zdjęć

Udostępnij

Galeria